http://przebudzeniduchowo.wordpress.com/
Już Czas Na Wielkie Duchowe Przebudzenie Planety. Świadomość planety, Bogini Gaji się budzi.
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Ukrywanie Prawdy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum http://przebudzeniduchowo.wordpress.com/ Strona Główna » Channeling
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadowhunter22
AdministratorDołączył: 16 Sty 2010
Posty: 641
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Śląsk
Płeć: Boy

PostWysłany: Wto 15:21, 14 Cze 2011    Temat postu: Ukrywanie Prawdy

[link widoczny dla zalogowanych]

Adrial, Bren-Ton, Justine i Moraine, Andromedanie i Zepher z Plejad (ze statku Athabantian)

Przekaz: Mark Kimmel, 6 czerwiec 2011

Przetłumaczyła Marzena Nowak, edycja Krystal

.
Przychodzimy do was z naglącym przekazem. Wydarzenia, które ostatecznie doprowadzą do transformacji ziemi zaczynają przyspieszać. Następne miesiące będą wypełnione następnymi trzęsieniami ziemi, wybuchami wulkanów, tsunami i anormalną pogodą.
Będziecie świadkami dalszego rozpadu rządów, banków, korporacji i religii.
Naprzeciw tej rzeczywistości, ukrywanie prawdy ma teraz miejsce na gigantyczną skalę. Zaprojektowane poza zakresem waszej percepcji, poza waszymi 3-wymiarowymi wierzeniami. Celem tego ukrywania prawdy są próżne próby elit waszych rządów, banków, korporacji i religii by przetrwać nadchodzące zmiany na ziemi i wyjść z tego na wierzchołek rozpadających się instytucji, które powołali, aby osiągnąć a następnie zabezpieczyć swe bogactwa, siłę, wpływy i bezpieczeństwo. Z drugiej strony zachęca się przeważającą większość ludzi, aby kontynuowali swe życie ignorując szerszą perspektywę bieżących wydarzeń oraz koniec 3-wymiarowej cywilizacji.

My mamy nawet szersze spojrzenie na bieżące wydarzenia, takie, który pozwoli wszystkim nie tylko aby przetrwać nadchodzący chaos, ale również stworzyć cudowne nowe życie dla siebie samych. Sposobem na to, aby tak się stało jest poodnoszenie własnych wibracji w taki sposób, aby wydarzenia 3-wymiarowe działały na was jak zwykłe przedstawienie. Poprzez podnoszenie swoich wibracji nie tylko uciekniecie przed spustoszeniami nadchodzącego chaosu, ale stworzycie nową cywilizację na tej planecie, opartej na świetle i miłości. Jeżeli nie jesteście przywiązani do 3-wymiarowej rzeczywistości – ten sposób stoi przed wami otworem. Przyłączcie się do istot niebieskich i waszych kosmicznych braci i sióstr do prowadzenia cudownego nowego sposobu życia.

Wszystko, co was dotyczy zmienia się i od dzisiejszego dnia naprzód, rzeczy będą się zmieniać nawet szybciej. Źródła informacji, na których się tradycyjnie opieraliście, nie przekazują prawdy na temat tych wydarzeń. Nawet alternatywne źródła wiadomości są skorumpowane i przekazują błędne informacje tylko dlatego, aby wywoływać w was strach. Media, w tej samej grupie co rządy, banki, korporacje i religie zatajają wydarzenia, ukrywając prawdę i usiłują utrzymać pozory obecnego status quo.
Pewni ludzie w agencjach rządowych i korporacyjnych są świadomi wydarzeń, jakie mają miejsce w, na i poza waszą planetą. Włącznie z sekretnymi bazami na księżycu i Marsie.
Dotyczy to tez prawdy o innych czujących istotach, które zamieszkują waszą planetę, od zaawansowanej cywilizacji wewnątrz Ziemi począwszy, na wysoce inteligentnych delfinach i waleniach skończywszy.
Poszczególne osoby w tych agencjach rządowych znają prawdę o bieżących wydarzeniach i sytuacjach, jednakże nie dzielą się nią z większością ludzi. Robi się to w celu utrzymania władzy, a nie dla kiepskiej wymówki że „ ludzie nie poradziliby sobie z prawdą”. NASA nie dzieli się tym, co wiedzą na temat statków gromadzących się wokoło planety; prawdy o sztucznej satelicie, którą zwiecie księżycem i o energiach ze słońca, które mają wpływ na wasz świat. Amerykańska agencja geologicznych pomiarów, U.S.G.S. nie dzieli się tym wszystkim, co wie na temat zmian i trzęsień ziemi. CIA nie przyznaje się do rozprowadzania substancji toksycznych na niebie i prawdziwego użycia HAARPu. Wielu z tych rządowych i korporacyjnych agencji zna prawdę, lub co najmniej jej pewną część i są zaangażowani w desperackich próbach utrzymania swych stanowisk przy władzy, bogactwa, wpływów i bezpieczeństwa.
Banki ukrywają prawdę o wydarzeniach i sytuacjach w celu utrzymywania takiego status quo, które pozwoli im na dalsze gromadzenie bogactwa, władzy i wpływów. System bankowy w wielu krajach a szczególnie w USA działa na korzyść tych, którzy czerpią z niego swe bogactwo. Bank Rezerwy Federalnej kreuje pieniądz z niczego a potem nalicza od tego odsetki. Amerykański Skarb Państwa następnie drukuje te pieniądze bez pokrycia, które każdy akceptuje jako wartościowe kawałki papieru i/lub cyferki, które komputerowe systemy bankowe przeliczają na konkretną wartość. Korporacje działają w podobny sposób, maksymalizując zyski dla swych właścicieli i zarządu.

Religie waszego świata, którym tak wielu składa hołd i oddaje swe pieniądze, są największymi przestępcami w ukrywaniu prawdy. Wiele z nich głosi dogmaty, w które ci na najwyższym szczeblu nie wierzą, lub wiedzą, że nie są prawdą. Na przykład ci w najwyższych kręgach Kościoła Katolickiego w końcu przyznają się do obecności, tych co molestują dzieci w swoich własnych szeregach. A co jest jeszcze bardziej destruktywne niż gromadzenie władzy i bogactwa to celowe mieszanie w głowach i duszach tych, którzy wyznają daną religię; mieszanie, które ukrywa boską naturę ziemskich ludzi.

W poprzednich przekazach, wskazywaliśmy na struktury i wierzenia, które już wam nie służą. Wszystkie one zaczną się rozpadać, aby ustąpić miejsca prawdzie na temat tego, kim w rzeczywistości jesteście i o waszym boskim przeznaczeniu. To o strukturach i wierzeniach tu mówimy, a nie o wielu postaciach z dobrymi intencjami, którzy są złapani w ich sieć. Istnieje wielu wspaniałych ludzi, którzy pracują każdego dnia w strukturach rządowych, bankowych, korporacyjnych i religijnych. Są oni złapani w sieć oszustw i większość nie domyśla się nawet, na jaką skalę. Inni wiedzą o oszustwie, ale postanowili go ignorować. Tylko garstka jest w pełni poinformowana o krzywdzie, jaką powodują reszcie ludzkości, tylko garstka bierze czynny udział w ukrywaniu prawdy.

W skrócie, istnieje niewiele tego, co powszechnie przyjęte, na czym możecie się opierać w tych czasach zmian. Wszędzie wokół was są fałszywe obrazy. Oglądajcie media tylko dla programów rozrywkowych. Poszukujcie tych, którym można zaufać, którzy mają wgląd na szerszą perspektywę. Słuchajcie swego serca. Róbcie wszystko, co możecie, aby żyć w stanie miłości i wyższych wibracji. Nie pozwólcie strachowi, aby rządził waszym życiem. Czerpcie radość z ciszy i natury. Szukajcie wewnątrz siebie prawdy i pomocy.

Ci, których nazywacie Iluminatami wprawili w ruch siły, które zniszczyłyby wasz świat, gdyby im na to pozwolono na przeprowadzenie ich planu. My z wyższych wibracji nie pozwolimy, aby to miało miejsce. Wy, którzy chcecie żyć w wyższych wymiarach, znajdziecie się w takich okolicznościach, które są poza chaosem tego świata. Będziecie umieszczeni z dala od sztormów i upadku wierzeń i instytucji. Wtedy ustanowicie nową cywilizację na tej planecie.

A jak będzie wyglądać ta cywilizacja? Ziemia będzie wyglądać na całkiem inną. Będzie wibrowała nowym blaskiem. Będziecie obchodzili się z nią w całkiem inny sposób, szanując ją za to, co wam daje. Będziecie żyli w świecie bez tworów i wierzeń 3-wymiarowych. Waszym obowiązkiem, kiedy już przybędziecie na nową Ziemię jest stwarzanie nowych sposobów życia, które nie będą miały nic wspólnego z 3-wymiarowymi rozwiązaniami. Dostaniecie technologię i asystę, aby oczyścić ziemię z 3-wymiarowych blizn. To ułatwi wam życie w harmonii ze wszystkim.

Ten proces będzie podobny do tego, gdy przedstawiano wam pierwsze komputery. One ostatecznie doprowadziły do rewolucji, ale na początku były tylko zastosowane przez tych, którzy byli dalekowzroczni. Tak będzie z nową Ziemią. Będzie to stopniowy proces, dopóki wszyscy nie obejmą kompletnie nowych rozwiązań. Lecz bez ograniczeń czasu linearnego, będzie się wydawać, że dzieje się to szybko. To ta transformacja, której nie widzą Iluminaci, ponieważ są ślepi na światło wyższych wymiarów. Daleko od pozostawienia was w tyle w pewnego rodzaju piekielnym bagnie, pozostawiają was na stworzenie czegoś cudownego.

Pewnie nasuwa wam się jedno pytanie, czy rządy, które dziś istnieją mogą się rozwinąć w coś, co może służyć wszystkim, czy też muszą być obrócone w pył i kompletnie nowa forma rządów powstanie. Poprzez obserwowanie obecnej sytuacji na całym świecie, widzimy mało dowodów na to, ze jakikolwiek istniejący rząd mógłby być tak wydajnie przemieniony, aby mógł wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich. Dlatego widzimy, ze istniejące rządy muszą być zupełnie usunięte i zastąpione nową formą rządów biorących pod uwagę potrzeby populacji nowej Ziemi, populacji, która funkcjonuje w zgodzie z wyższymi wibracjami i ma krystaliczną strukturę 12-pasmowego DNA.

I jak będą wyglądać te nowe rządy? Po pierwsze będą rządzić oświeconymi ludźmi, którzy wibrują w koncercie z nową Ziemią. Ponieważ ci ze starymi 2-pasmowymi ciałami na bazie węgla nie będą w stanie utrzymać swoich ciał z wibracjami nowej Ziemi, liczba ludzi do rządzenia wielce się zredukuje. Ludzie, którymi będą rządzić będą żyć na wysokich wibracjach.
Nową rolą rządów będzie dostarczanie dla kolektywu tego, czego jednostka nie będzie w stanie zrobić dla siebie.
Będzie większe zapotrzebowanie na szkoły, ale innego typu. Nie będzie potrzeby kontrolowania zachowania, ale będzie potrzeba na wzorcowe zachowanie. Nie będzie potrzeby na wojsko czy policję. Będzie mała potrzeba na inne prawa poza podstawowymi prawami Wszechświata, zatem nie będzie potrzeby masowego systemu prawnego. Zaczynacie więc widzieć obraz struktur nowej Ziemi.

Więc ukrywanie prawdy dalej jest kontynuowane, gdy wydarzenia wokoło was zaczynają się przyspieszać. Opierajcie się na pewności waszego serca. Szukajcie ciszy, aby słuchać. Poszukujcie sposobów na wznoszenie wibracji, abyście mogli rezonować z istotami o wyższych wibracjach. Cały wszechświat przygląda się jak ukrywanie prawdy jest kontynuowane, podczas gdy poszczególni ludzie wybierają swoje ścieżki i społeczności światła zbierają się. Cudownie w tych czasach jest żyć na Ziemi. Czerpcie radość z transformacji.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy się z wami komunikować i wypatrujemy następnych sposobności. Obejmujemy was bezwarunkową miłością. Do następnego razu. Jestem Adrial, niebiańska istota tego Wszechświata, jestem Bren-Ton, jestem Justine a ja jestem Moraine, wszyscy z Andromedy, i ja jestem Zepher z Plejad.

[link widoczny dla zalogowanych]


Źródło: [link widoczny dla zalogowanych]
------------------------------------------------

I co dodać, no wiem, zacytuję treść komentarza ze strony z której pochodzi ów przekaz:

"My już to wiemy, Niech się więc dzieje."

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez shadowhunter22 dnia Wto 15:22, 14 Cze 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum http://przebudzeniduchowo.wordpress.com/ Strona Główna » Channeling Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin